Kontakt

Společnost Focus Care AS sídlí v norském městě Kirkenes, navíc máme zaměstnance v Estonsku, Lotyšsku, Maďarsku, Česká republice, Slovensku a Polsku, kteří pracují s náborem a jazykovým výcvikem nových zaměstnanců.

Nabízíme pečovatelské služby ve zdravotnictví.

Tommy Iversen
Tommy Iversen
Daglig leder

Telefon: +47 922 64 983
E-post: tommy@focuscare.no
Espen Eggen
Espen Eggen
Kundeansvarlig

Telefon: +47 902 81 221
E-post: espen@focuscare.no
Valeria Wiggen
Valeria Wiggen
Personalansvarlig

Telefon: +47 900 55 750
E-post: valeria@focuscare.no
Terje Ørnulf Korsnes
Terje Ørnulf Korsnes
Fagsjef

Telefon: +47 971 58 178
E-post: terje@focuscare.no
Philip Karamovic Nygaard
Philip Karamovic Nygaard
Salgssjef

Telefon: +47 922 47 895
E-post: philip@focuscare.no
Vassilina Salva
Vassilina Salva
Koordinator

Telefon: +47 486 16 806
E-post: vassilina@focuscare.no
Olga Vovk
Olga Vovk
Koordinator

Telefon: +47 477 40 479
E-post: olga@focuscare.no
Thomas Wiggen
Thomas Wiggen
Rekrutteringsansvarlig

Telefon: +47 414 96 033
E-post: thomas@focuscare.no
Erlend Sagosen
Erlend Sagosen
Regnskapssjef

Telefon: +47 952 03 649
E-post: erlend@focuscare.no
Stian Eggen
Stian Eggen
Logistikkansvarlig

Telefon: +47 909 57 009
E-post: stian@wieholding.no
Eirik Iversen
Eirik Iversen
Logistikkansvarlig

Telefon: +47 930 04 998
E-post: eirik@focuscare.no
Martin Potočný
Martin Potočný
Country manager for Czech republic and Slovakia

Telefon: +420777764976
E-post: martin@focuscare.cz

Adresse

Focus Care AS
Dr. Wessels gt. 2
9900 Kirkenes

Postadresse
P.B 511
9915 Kirkenes